Привітання

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна З Ювілеєм
Тости З Ювілеєм

***

Поздоровляючи з ювілеєм
Життєвих бажаємо сил!
Ми Вас любимо і леліємо
І хочемо, щоб приносив
Вам здоров'я щороку
Що до 100-ліття веде.

***

У народів Прибалтики існує таке повір'я. Якщо в сім'ї народжується дитя, то разом з ним народжуються 100 бісів. Коли дитяті виповнюється рік, то з'являється один ангел, а бісів в нім стає на одного менше. І так рік за роком: число ангелів зростає, а бісів стає менше. Якщо ж людині п'ятдесят, це означає, що в нім залишилося лише 50 бісів, але з'явилося 50 ангелів. Сьогодні перед нами чоловік, що складається наполовину з бісів, наполовину з ангелів. І з кожним роком ангельський початок буде в нім все більше переважати.
Hо я пропоную випити за сьогоднішнього іменинника, в якому темні і світлі сили взаємно урівноважені.

***

Є така санскритська молитва: "Дайте мені безтурботність, щоб прийняти неминуче. Сміливість, щоб змінити те, що може бути змінене. І мудрість, щоб знати цю різницю!..." Я п'ю за мудрість нашої дорогої ювілярки, яка з піднятою головою йде по життю, залишаючи позаду себе добрі справи. Вона крокує з піднятою головою не з гордості, а із-за усвідомлення правоти тієї справи, якій служить. Здоров'я і щастя, дорога наша (ім'я)! За твою мудрість!

***

Чим краще коньяк, тим більше зірочок на його етикетці! Чим старше коньяк, тим ізисканіше і благородніше його смак! Хочемо побажати тобі, щоб, ніж більше ювілеїв залишалися за твоєю спиною, тим прекрасніше, міцніше і выдержаннее ти ставав!

***

Гете мудро відмітив: "Вчаться тільки від людини, яку люблять". Я обожнюю свою дружину. Кращі роки мого життя я провів з нею, вчившись щирості, доброті і спокою.
І в цей прекрасний день твого ювілею я хочу побажати тобі, кохана, прекрасного сходу сонця, схожого на твою красу, і щоб троянди, але без шпильок, вистилали твій життєвий шлях.
За тебе!

***

"Хороша дружина - це щастя і довголіття чоловіка", - мовиться в українському прислів'ї. У мене хороша дружина, і я щасливий! Дозволь кохана, побажати тобі на твій ювілей:
Щоб в твоїх очах світилася радість
Щоб співали птиці для тебе.
Довгих років тобі дорога! Щастя і відчуття польоту над буденністю! За тебе!

***

Тост за здоров'я нашого ювіляра я зачну із слів римського поета Публія Овідія:
Немає чого роки рахувати: люди живуть і подовше.
Суть не в літах, а в справах - їх-то і треба вважати.
Давайте вип'ємо не за черговий ювілей поважаного (ім'я), а за його справи - минулі і майбутні, сімейні і професійні!

***

Людям мистецтва призначено Богом доносити до нас зльоти людської душі і збагачувати нашу духовність. Я хочу від щирого серця висловити ювілярові своє захоплення і подяку за його талант. Піднімемо келихи і вип'ємо за його здоров'я!

***

Дорогий ювіляр! Я пропоную підняти келихи і випити за те, щоб через енну кількість років ми знов святкували твій день народження і ти нам заявив, як це зробив Бернард Шоу: "Чи розумієте, мені виповнилося 68 років. У моєму розпорядженні ще два роки молодості, так що треба поспішати."

***

До ювілею завжди відношення набагато серйозніше, ніж до звичайного день народження. Це викликає забобонний жах перед цифрою, що насувається. Але ж минув всього ще один рік, ми зовсім ненабагато постаріли, і життя продовжується. Попереду ще дуже багато таких років, багато таких ювілеїв. З одним з них я і хочу тебе привітати!